محل تبلیغات شما

چقدر ننوشتم و اصلا هم دلم به نوشتن نمیره. (شایدم دستم)

رفتیم اصفهان با دوستامون دو روزه و خیلی خوش گذشت یعنی خیلی هااااا .

قبلش به صورت خیلی لاکچری رفتیم گرگان با مامان و دوستای دیگمون و خیلی خوش نگذشت(معمولی بود) فقط کلی خرج گذاشت دستمون.

دوست م » بر اثر سرطان فوت کرد و این هفته از دوشنبه رفته شمال و من تنهام و دیروز  یه دوست مجازی رو  (که اولین وبلاگی بود که اصلا باعث شد من به وبلاگ نویسی و وبلاگ خونی علاقه مند بشم و بعدش تو فضای  مجازی و اینستا و تلگرام هم کلام شدیم و صمیمی) برای پنجشنبه دعوت کردم خونم. 

خیلی هم حس خوبی دارم.

حالم خوبه اگه بزارند.

دوست جان (همون که باهاشون رفتیم گرگان)زنگ زده که اره میدونستی فلانی  باباش یه خونه 160 متری تو ظفر به نامش کرده ماهی 6 تومن اجاره میگیره و  400 میلیون هم حساب بانکی خود دخترس ، حالا شوهره خر پوله بماند. 

منم شیک گفتم وای همون بهتر من با این ادما رفت و آمد ندارم چون فقط شنیدن این جور چیزا باعث افسردگی و دعوی تو خونه میشه.

والا وقتی دارایی هاتو (به هر روشی که به دست اوردی، درست و غلطشو کاری ندارم) به رخ بقیه میکشی جز این که باعث میشی مخاطبت دچار یه جنگ روانی با خودش و خانواده و تو خونش بشه چیز دیگه ای نداری.

این که رابطه اون شخص پولدار تو زندگیش چطوریه و خوشبختن یا نه و بیرونش یه چیزه توی زندگیش یه چیز دیگه کار ندارم.

تک تک ما ادم ها بیان بهمون بگن اره بغل دستیت که همسن توه چنان داره که گرونی به . نیست نا خودآگاه فکرت رو درگیر میکنه. و من خوشحالم که این ادم هارو تو زندگیم ندارم یا حذف کردم.

حالا همون دوست جان میگه نه تو اشتباه میکنی اینا خیلی خوبن و باید باهاشون معاشرت کنی و کلاست میره بالا. (من نمیخوام کلاسم بره بالا اقا. ) 

لازم به توضیح همین دوست جان هروز با شوهرش دعوا که تو کار نمیکنی و عرضه نداری و من هیچی ندارم و یه مسافرت نمیریم و الی اخر(خانه نامبرده در بالا شهر و ماشین زیر پا شاسی بلند می باشد و اول سال سفر خارجشونم رفتن و کلی هم خرید کردن.) حالا شما بگو تاثیر نداره داره برادر من. داره خواهر من. 

بعضی هارو نمیفهمم. 

پی نوشت: فکر کنم اولش اشتباه نوشتم که دلم و دستم به نوشتن نمیره. قسمت پایینی اعضای بدنم یه مقدار فراخ تشریف دارن وگرنه این همه حرف داشتم. 

پی نوشت بعدی: اقا لاغر نمیشم همش 100 گرم 200 گرم میام پایین اما چه حالی میده سایزم عوض شده. خیلی دلچسبه.

پی نوشت بعدی: برای روز جمعه چیکار کنم تنها نمونم(خونه ننه ام نمیرم چون دوری و دوستی بهتره) کی میاد مهمونی خونه من؟؟؟ اگه کسی پایه است بی زحمت ناهارم بیاره با خودش .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها